Kolorowe Gitary

Kolorowe Gitary Claimed

Dynamiczny koncert z przebojami Czerwonych Gitar na Twojej imprezie!

Average Reviews

Opis

Kolorowe Gitary

Zespół Kolorowe Gitary powstał na początku 2015 roku za sprawą spotkania muzyków z wieloletnim, różnorodnym doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Muzycy tworzący zespół za cel postawili sobie popularyzację utworów legendy polskiej muzyki rozrywkowej – zespołu Czerwone Gitary. Już po niespełna roku działalności, twórczość Kolorowych Gitar spotkała się ze sporym uznaniem i zespół zdobył III nagrodę na IV Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona w Pułtusku. W jury Festiwalu, obok Alicji Klenczon, wdowy po Krzysztofie Klenczonie, zasiadły m. in. takie postacie polskiej muzyki rozrywkowej jak: Ryszard Poznakowski, Tomasz Jaśkiewicz, Paweł Sztompke, czy Marek Gaszyński.

Podczas koncertów z największymi przebojami, Kolorowe Gitary zabierają wielopokoleniową publiczność w sentymentalną podróż w czasie i zachęcają do tańca hasłem „Baw się razem z nami!”.

W repertuarze KOLOROWYCH GITAR znajdują się m.in. takie utwory jak: „Historia jednej znajomości”, „Takie ładne oczy”, „Kwiaty we włosach” czy „Nie zadzieraj nosa”.

Zdjęcia

Video

Ilość osób

5 osób

Instrumenty

Instr.Klawiszowe
Gitara
Gitara basowa
Perkusja

W zespole

Wokal męski

Inne nasze propozycje muzyczne

Inne nasze propozycje muzyczne

Statystyki

29 wyświetleń
0 Ocena
0 Ulubione
0 Udostępnij

Kategorie

Polecane propozycje