Zorganizuj imprezę

Pomagamy na każdym etapie

Miło nam, że gościsz na naszej stronie 🙂

Organizacja imprez to wielka frajda, nie chcemy Cię jej pozbawiać 🙂

Naszą misją  jest znalezienie najlepszych ofert na Waszą imprezę.
W każdej chwili możesz samodzielnie wyszukać  wykonawców w serwisie lub powierzyć nam przygotowanie wyselekcjonowanej oferty według Twoich potrzeb.

W katalogu Eventowym  jesteśmy do Twojej dyspozycji i zrobimy wszystko aby pomóc Ci w organizacji każdej imprezy.

Zaoszczędź czas i pieniądze

Powierzając nam wyszukanie odpowiednich wykonawców zaoszczędzisz nie tylko czas ale także pieniądze, dzięki temu że pozyskujemy rabaty bezpośrednio od wykonawców. Tym samym możesz sporo zaoszczędzić.

Zrobimy to za Ciebie

W ramach naszej usługi przygotujemy ofertę w/g Twoich sugestii 

  • miejsce na imprezę
  • gwiazda na imprezę
  • zespół muzyczny/DJ
  • scenografia
  • atrakcje na imprezę
  • inne elementy ( konferencja online, stream, transport, sprzedaż biletów, kampanie reklamowe ect).

Co będzie zawierać oferta?

Wyszukamy najlepszych podwykonawców, uwzględniając miejsce, datę oraz planowany budżet

Do każdego z elementów organizacji imprezy otrzymasz 3 do 5 propozycji wybranych na podstawie twoich oczekiwań.

Ile to kosztuje ?

Przygotowanie przez nas kompleksowej oferty kosztuje jedynie 100 zł, bez względu na ilość elementów. Jednocześnie jeśli wybierzesz coś z naszej oferty, to oddamy Ci wpłacone 100 zł i dodatkowo udzielimy rabatu.

Oferta nie jest zobowiązująca ( jeśli stwierdzisz, że przesłane propozycje nie spełniają twoich oczekiwań, nie ma obowiązku zawierania jakiejkolwiek umowy z podwykonawcą.
Pamiętaj,  jeżeli wybierzesz usługodawcę z naszej oferty otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty 100 zł oraz otrzymasz dodatkowy rabat min. 100 zł.

Przykład:

Szukasz zespołu na imprezę:
-przesyłamy propozycje od 3 do 5 zespołów, które są dostępne w wybranych terminie oraz w założonym przez ciebie budżecie. Jeżeli na przykład wybierzesz zespół w kwocie 6000 zł to otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty 100 zł oraz rabat 100 zł. Za zespół finalnie zapłacisz 5800 zł.

Ile możesz otrzymać rabatu?

Tak jak wspominaliśmy pozyskujemy rabaty od wykonawców. Jeżeli powierzysz nam przygotowanie oferty składającej się z więcej niż z jednego elementu to twój rabat będzie większy.
Finalnie możesz zaoszczędzić od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

PS. W naszym serwisie prezentujemy tylko ułamek wykonawców z którymi współpracujemy, sukcesywnie będziemy ich dodawać w każdym miesiącu. Twoje oferty będą przygotowane spośród tysiąca różnych ofert, zatem nie obawiając się, że nie znajdziesz tam nic interesującego.

 


Dajemy gwarancję: jeżeli pomimo naszych starań stwierdzisz, że przygotowana oferta zupełnie nie spełniła Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci wpłacone 100 zł