Budka Band

Budka Band Claimed

Największe przeboje Budki Suflera

Average Reviews

Opis

Zespół Budka Band rozpoczął swoją działalność koncertową na początku 2015 roku. Wraz z informacją medialną o zakończeniu działalności artystycznej zespołu Budka Suflera – ikony polskiej muzyki rockowej, muzycy z wieloletnim doświadczeniem studyjnym i estradowym postanowili, że nie pozwolą zapomnieć publiczności o genialnych kompozycjach i największych przebojach tego zespołu.

Koncerty zespołu BUDKA BAND to gwarancja wyśmienitej zabawy, niezapomnianych wzruszeń i wrażeń, a także świetnego kontaktu z publicznością podczas różnych imprez np. dni miast i gmin, majówek, festynów, pikników, dożynek, firmowych imprez integracyjnych, imprez prywatnych, bali itp.

Zespół występuje na scenach całej Polski wykonując energetyczne i porywające show z muzyką graną zawsze wyłącznie na żywo.

8.10.2016 roku zespół Budka Band zdobył I nagrodę Na II Sufler Rock Festiwalu w Piekarach Śląskich, w którego jury zasiedli między innymi Mietek Jurecki oraz Tomasz Zeliszewski z Budki Suflera. „Suflerzy” ufundowali również specjalną nagrodę pieniężną dla zespołu Budka Band, a Mietek Jurecki zaprosił zespół do występu podczas Festiwalu Solo Życia w 2017 roku w Lublinie.

Zespół zrobił ogromne wrażenie na jurorach, czego dowodem są, oprócz zdobytych nagród, prywatne rekomendacje ex-członków zespołu Budka Suflera.

mietek_insta

Podczas wręczania nagród Tomasz Zeliszewski, perkusista Budki Suflera powiedział:

„Po raz pierwszy z wielką przyjemnością, będąc „po drugiej stronie ekranu”, naprawdę od czterdziestu lat, dzisiaj miałem pierwszy raz styczność z porządnie zagranymi numerami, które mogłem po drugiej stronie posłuchać.

Bardzo dziękuję. To akurat było bardzo miłe doświadczenie.”

W 2019 roku wokalista zespołu otrzymał propozycję dołączenia do zespołu Budka Suflera, z którym rozpoczął współpracę i koncertowanie. Do Budki Band dołączył Kuba Wierzbicki – muzyk, pedagog, wokalista z wieloletnim doświadczeniem, który swoje umiejętności szlifował pod okiem takich autorytetów jak Marzena Osiewicz, czy Jacek Kotlarski.

Zdjęcia

Video

Ilość osób

5 osób

Instrumenty

Instr.Klawiszowe
Gitara
Gitara basowa
Perkusja

W zespole

Wokal męski

Statystyki

69 wyświetleń
0 Ocena
0 Ulubione
0 Udostępnij

Kategorie

Polecane propozycje