O nas

Czyli jak to się zaczęło….

.

Nasza firma TS MUSIC działa już od 20 lat!

Od początku swojej działalności zajmujemy się organizacją imprez i działalnością promocyjną dla wykonawców.
Nasze działania skupiają się na aktywnym szukaniu organizatorów imprez, tworzeniu ofert i dopinaniu umów koncertowych oraz eventowych.

Organizowaliśmy koncerty m.in: Agnieszka Chylińska, Dawid Podsiadło, Bajm, Kasia Kowalska, Dawid Kwiatkowski, Piersi, Cleo
De Mono, Łzy, Monika Lewczuk, Maleńczuk, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Irena Santor, Red Lips, Coma, Oddział Zamknięty, Luxtorpeda, Big Cyc, Halina Frąckowiak, Marcin Wyrostek & Corazon, Future Folk, Grupa MoCarta, Zespół Boys
Piękni i Młodzi, Power Play, Łobuzy, Kabaret pod Wyrwigroszem, Formacja Chatelet…

 

Jesteśmy także wydawcą drukowanego
Katalog Artystyczny & Eventowy

Pomagamy w strategii, tworzymy strony www, sklepy oraz inne systemy do automatyzacji sprzedaży w tym chatbot.

Jaki ma cel serwis katalog eventowy ?

Naszym celem jest przede wszystkim integracja branży show-biznesu. Wiemy jak dużo czasu organizator musi poświęcić aby znaleźć odpowiednich wykonawców.
Uważamy, że brakowało tego rodzaju serwisu, gdzie w jednym miejscu można znaleźć praktycznie wszystko do organizacji koncertu czy imprezy.

Do Katalogu Eventowego zapraszamy najlepszych z branży, większość z nich znamy doskonale z różnych wspólnych realizacji. Katalog Eventowy to nie tylko serwis ale także sposób na dotarcie do organizatorów poprzez szereg narzędzi w tym promocja w Social Mediach.
W Katalogu Eventowym pracują ludzie na codzień związani z Impresariatem Koncertowym, którzy doskonale znają się na organizacji imprez. Twoją promocją zajmują się praktycy a nie teoretycy.

Czy warto promować się w Katalogu Eventowym ?

Wiemy, że jako wykonawca szukasz zleceń i możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wiemy o tym doskonale, bo sami stale szukamy najlepszych sposobów i okazji do pozyskania nowych zleceń.

Testujemy wszystkie możliwości i nowinki techniczne a dzisiaj chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem            i zdobytą wiedzą.
Do serwisu Katalog Eventowy może dołączyć każdy za darmo w ramach abonamentu Free. Staramy się poznać każdego użytkownika i pisać o nim w naszych Social Mediach.

Jeżeli potrzebujesz większej promocji, przygotowaliśmy pakiety Social Media Premium.
Chcemy zarabiać na organizacji imprez nie na abonamentach, dlatego jeśli nasz impresariat Koncertowy sprzedaje Twoje usługi to wszelkie narzędzia i promocję otrzymujesz za darmo.

Na co możesz liczyć?

Przede wszystkim jesteśmy od tego aby Ci pomóc. Jeżeli masz problem z budową swojego profilu albo szukasz pomysłu na wypromowanie swojej oferty czy produktu, to możesz na nas liczyć.

Niczego nie obiecujemy… nie możemy obiecać, że dzięki uczestniczeniu w naszym serwisie zyskasz mnóstwo imprez. Na pewne rzeczy nie mamy wpływu, choćby na Twoją ofertę. Ale wiemy jedno: jeśli śmiało dążysz do celu i robisz wszystko, żeby Twoje usługi były jak najlepsze to koniecznie pokaż to światu! Skorzystaj z możliwości jakie dajemy Ci do promocji oraz nasze wsparcie Impresariatu Koncertowego a razem stworzymy niezły duet!