Iluzjonista Martin – Magician Martin

Iluzjonista Martin – Magician Martin Claimed

Show większe od oczekiwań

Average Reviews

Opis

Iluzjonista Martin – Magician Martin


Spełnij sny swoich gości

Zagwarantuj im jedyne w swoim rodzaju doświadczenie niemożliwego i spraw, że poczują się jak we śnie! Opisz nam jaki masz plan na imprezę, a my przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie!


Show większe od oczekiwań

Lata spędzone na scenie sprawiły, że doskonale wiem w jaki sposób zapewnić gościom Twojego wydarzenia przeżycie, które będą wspominać do końca życia. Oprócz tego, rozumiem jak ważnym elementem jest to, w jaki sposób odbiera mnie widownia. Ponieważ nie reprezentuję na niej tylko siebie, ale również Ciebie jako organizatora!


Dlatego robię wszystko co w mojej mocy, aby przedstawić Cię w korzystnym świetle – poprzez zapewnienie wyjątkowej i magicznej zabawy uczestnikom. Dlatego też, używam w swojej pracy dużych rekwizytów. To właśnie one sprawiają, że każda osoba na sali może brać udział w pokazie. Możesz zapomnieć o artyście, który zabawia pierwsze dwa rzędy, kompletnie zapominając o reszcie gości!


Taka sytuacja nie może mieć miejsca w moim pokazie. 15 lat doświadczenia nauczyły mnie w jaki sposób stopniowo tworzyć zainteresowanie, aby przy kulminacji zaskoczyć wszystkich wielkim finałem. Jest tak, ponieważ zaskoczenie nie jest jedynym uczuciem, jakie wywołuję u Twoich gości. Moje umiejętności pobudzają całe spektrum emocji. Od wzruszenia, przez zachwyt, na nostalgii kończąc. Ciężko jest mi określić, co dokładnie poczuje widownia na Twoim wydarzeniu… bo ciężko określić co czuję człowiek, mając styczność z czymś pięknie niemożliwym.


”Magic Of Dream – Inception” 


Program iluzji specjalnie przygotowany dla wymagających klientów – Magia z najwyższej półki!

Kiedy przychodzi ten moment, gasną światła a rozbrzmiewa muzyka. Zaczynamy przygodę, podczas której spełnię marzenia każdego z Twoich Gości! 


Program został stworzony niczym opis sztuki z filmu Prestiż. Na początku mamy obietnicę – zaciekawię uczestników jednocześnie zaskakując ich formą atrakcji, kiedy to m.in. moja ręka przeniknie przez szybę wcześniej sprawdzoną przez widownię!


Następnie przechodzimy do zwrotu naszego show – udowadniam, że jednak magia istnieje i w dodatku zapraszam uczestników imprezy na scenę by między innymi sprawdzili jak szybko potrafię się uwolnić z kajdan lub prezentuję efekt specjalnie przygotowany dla Ciebie! Co to za efekt? Jestem w stanie pojawić logo twojej firmy/marki podczas pokazu!


Finalnie następuje prestiż. Coś na co każdy widz czeka – cały spektakl został stworzony by budować napięcie, oszołomić i uderzyć finalnie efektem o marzeniach! Bo wszyscy mamy marzenia!


Jest to tylko przygoda, która trwa zaledwie 30 minut – ale także jest to 15 lat moich doświadczeń, podczas których oczarowałem już tysiące ludzi na terenie całej Europy!


Dodatkowo, do każdej realizacji dorzucam coś specjalnie od Siebie!


Pokaz iluzji stolikowej bez limitu czasowego kompletnie ZA DARMO!


Dzięki temu Twoi goście będą mogli poznać mnie bliżej, zadać nurtujące pytania. A to wszystko w trakcie zachwycania się kolejnymi iluzjami, dziejącymi się tuż przy nich! Poza tą wyjątkową ofertą, taka atrakcja kosztuje ponad 1 000zł. Spełnij sny swoich gości i podaruj im pełnie doświadczenia prawdziwej magii!


Cała talia znika z rąk widza! Pożyczony pierścionek teleportuje się … nie zdradzę ci gdzie, musisz to zobaczyć! A może ogień pomoże mi odgadnąć twoją kartę? 


Musisz to zobaczyć na własne oczy!


Oni wiedzą, że to nie tylko sen! – Sprawdź opinie naszych zadowolonych klientów!


Występując na Twojej imprezie zapewniam:


– Dopracowane w każdym szczególe show, które porwie widownie do świata snów – zapewniając wspaniałe wspomnienia na całe życie


– W pełni profesjonalne podejście do realizacji. Od wcześniejszego przyjazdu, przez zapewnienie wysokiej klasy sprzętu, aż po perfekcyjne wykonanie pokazu.


– Ponad 15 lat doświadczenia, które gwarantują Ci niezawodność i pewność jakości


– Duże rekwizyty, które przykuwają uwagę nie tylko rozmiarem, ale również wysoką jakością wykonania. A po zaciekawieniu wyglądem – zachwycają tym co się z nimi dzieję!


– Pokaz iluzji kontaktowej, dzięki której każdy gość ma możliwość uzupełnienia swojego doświadczenia magii. Wprowadzi to jedyną w swoim rodzaju atmosferę na wydarzeniu, ponieważ ludzie rzadko mają bezpośredni kontakt z artystą. Zwłaszcza zajmującym się tak fascynującą sztuką, jaką jest iluzja.

Zdjęcia

Videos