AM-Fotografia

AM-Fotografia Claimed

Profesjonalna Fotografia Ślubna ,Portretowa,Reportażowa

Average Reviews

Opis

Fotografia to moja pasja, dlatego każde zlecenia traktuje bardzo indywidualnie. Staram się poznać moich Klientów, dzięki czemu możliwe staje się sprostanie ich wymaganiom. Jest to szczególnie ważne w przypadku fotografii ślubnej. Moim Klientom bez względu na to, czy są z Gliwic, czy z okolic, proponuje realizację reportażu ślubnego, tworzącego opowieść ze zrobionych zdjęć. Wykonując go towarzyszę Młodej Parze przez cały dzień ich ślubu, zaczynając od przygotować. Nie ingeruje w przebieg wydarzeń, jestem jedynie obserwatorem. Zdjęcia w plenerze wykonuje w miejscach wskazanych przez Klientów, może to być dowolna lokalizacja. W moim portfolio nie brakuje portretów, zdjęć modowych, z dziećmi, sesji „brzuszkowych” wnętrz i architektury.

PAKIET PODSTAWOWY

Reportaż ślubny:

ceremonia

wesele do godz. 22

krótka sesja plenerowa wykonywana w dniu ślubu

ok. 250 zdjęć na nośniku USB po obróbce autorskiej.

PAKIET STANDARD

Reportaż ślubny: przygotowania Młodej Pary błogosławieństwo ceremonia wesele do godz. 1 (oczepiny , tort, podziękowania dla rodziców) krótka sesja plenerowa wykonywana w dniu ślubu ok. 300 zdjęć na nośniku USB po obróbce autorskiej.

PAKIET PREMIUM

Reportaż ślubny: przygotowania Młodej Pary błogosławieństwo ceremonia wesele do godz. 1 (oczepiny , tort, podziękowania dla rodziców) krótka sesja plenerowa wykonywana w dniu ślubu ok. 400 zdjęć na nośniku USB po obróbce autorskiej. 100 odbitek w rozmiarze 15cmx23cm w eleganckim etui lub fotoalbum w rozmiarze 20cm x20cm z 10 rozkładówkami

SESJA PRZEDŚLUBNA / NARZECZEŃSKA

To wspaniała możliwość uwiecznienia Waszej miłości i będzie fajną pamiątką narzeczeńskich czasów. Da Wam szansę zapoznania się z fotografem, obeznania z aparatem, nauczenia się pozowania przed obiektywem, co zaprocentuje w dniu ślubu. Efekty takiej sesji -oprócz tego, że będą one cieszyć oko w rodzinnym albumie- można również w praktyczny sposób wykorzystać je w organizacji ślubu i wesela. Wasze zdjęcia mogą zdobić zaproszenia, winietki, upominki dla gości czy być pięknym prezentem w podziękowaniach dla rodziców. Tutaj również przygotowałem dwa pakiety. Służę oczywiście pomocą i doradztwem przy wyborze miejsca i stylu sesji. Tutaj przygotowałem dwa pakiety. Służę oczywiście pomocą i doradztwem przy wyborze miejsca i stylu sesji.

PAKIET STANDARD

czas trwania 2-3 godz. 25-50 zdjęć w postaci plików cyfrowych

PAKIET MINI

czas trwania ok. 45 min 15-30 zdjęć w postaci plików cyfrowych

FOTO-ALBUMY

Elegancki foto-album jest ponadczasowym rozwiązaniem, aby zachować zdjęcia z Waszego ślubu, to klasyka najlepszym wydaniu. Pięknie i z dołożeniem wszelkiej staranności wykonany album będzie wspaniałą oprawą Waszych zdjęć, a ogromny wybór materiałów, form i dodatków oraz mnogość kombinacji pozwolą idealnie dopasować go do Waszych potrzeb. 20cm x 20cm od 290 zł 25cm x 25cm od 340 zł 30cm x 30cm od 390 zł Przy zakupie dwóch albumów – trzeci z rabatem 30%

DODATKOWE INFORMACJE

Ceny pakietów podane są do 100 km od siedziby wykonawcy. Powyżej tej odległości doliczany jest koszt 1 zł/1 km wg Google Maps W przypadku reportażu realizowanego powyżej 200 km od siedziby wykonawcy do ceny usługi należy doliczyć koszty noclegu, który ustalany jest indywidualnie. Dodatkowe odbitki- cena ustalana indywidualnie zależnie od formatu. Sesję plenerową poślubną – od 1200 zł, otrzymujecie ok. 25 unikalnych zdjęć w postaci plików cyfrowych. Warto o tym pomyśleć, gdyż sesje w dniu ślubu zawsze są dość ograniczone zarówno czasowo, jak i mniej jest możliwości wyboru miejsc. W przypadku sesji poślubnych te miejsce może być Waszym wymarzonym. Możemy też wykorzystać Wasze pasje, zamiłowania, po to aby stworzyć niezapomnianą pamiątkę z tych pięknych chwil. Zwrot kosztów dojazdu na sesję plenerową innego dnia ustalamy indywidualnie. Dodatkowe godziny fotografowania – każda dodatkowa godzina to koszt 350 zł.

Zdjęcia

Zakres cenowy

3 000,00 zł
5 000,00 zł

Rezerwacje

100,00 

Kategoria:

Statystyki

100 wyświetleń
0 Ocena
0 Ulubione
0 Udostępnij