Morikai

Morikai Claimed

Zespół na wesele

Average Reviews

Opis

Morikai

Proponujemy starannie dobrane, zarówno polskie jak i zagraniczne hity list przebojów ostatnich kilku dekad. Muzyka – różnorodna stylistycznie. Od szalonych rock n’ rolli lat ’60, big beatu i twistów, przez klimaty disco i pop-rocka lat 70’ i 80’ i kilka perełek, które udało się wyprodukować w ostatniej dekadzie XX wieku. Po współczesne kompozycje i produkcje, które jeszcze stoją przed swoją próbą czasu stania się evergreenami wszech czasów. Wszystko okraszamy luźno prowadzoną i nienachalną konferansjerką. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceniczne sterowane muzyką oraz wytwornicę dymu. Podstawowy czas trwania imprezy to 12 godzin, podczas których oprócz zabawy przy dźwiękach muzyki na życzenie przeprowadzamy zabawy integracyjne dla Gości, konkursy. Istnieje możliwość przedłużenia podstawowego czasu, o czym możecie zdecydować nie w momencie podpisania umowy, a już podczas trwania imprezy.

Zdjęcia

Video

Informacje dodatkowe

Prowadzenie imprezy po angielsku
Oświetlenie sceniczne

Instrumenty

Instr.Klawiszowe
Gitara
Gitara basowa
Perkusja

W zespole

Wokal damski
Wokal męski

Rezerwacja terminu

500,00 

Rezerwacja terminu. Zarezerwuj termin, potwierdzimy maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych. Jeżeli nie będziemy mogli przyjąć zlecenia, otrzymasz zwrot wpłaty. Jeżeli termin będzie wolny, prześlemy umowę i dopniemy wszelkie szczegóły.
Rezerwacja terminu nie jest tożsama z podpisaniem umowy, w przypadku podpisania umowy kwota rezerwacji jest zaliczona na poczet zaliczki w umowie.

Statystyki

259 wyświetleń
0 Ocena
0 Ulubione
0 Udostępnij

Mapa

Polecane propozycje