• Wyszukiwarka wykonawców

Galeria zdjęć

Informacje

VOCART Artists & Events - Koncertowy Poziom Imprez

cover band, dj, konferansjer, nagłośnienie, oświetlenie, karaoke, zespół muzyczny, koncert, obsługa techniczna, agencja artystyczna
Kategorie: Muzyka

VOCART (www.vocart.eu) to wartościowa atrakcja muzyczna na Wydarzenia – gwarantujemy stały i sprawdzony skład, imponujący repertuar, wysoki poziom występów oraz duży wybór opcji artystycznych – DJ, Dwujęzyczny Konferansjer, Duet Wokalny, Zespół Muzyczny 100% Na Żywo, Technika Sceniczna i szeroka oferta usług dodatkowych oraz wyjątkowe referencje, przekonują nawet ponad 100 Organizatorów Imprez rocznie (liczba udokumentowana fakturami). Nasze możliwości można poznać na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy – chętnie porozmawiamy o Waszych Imprezach i o tym, co możemy na nich wspólnie zrobić : )

VOCART prezentuje wyróżniające się możliwości artystyczne i techniczne, umożliwiające spełnienie Waszych najbardziej poważnych oczekiwań na poziomie, który znajdzie uznanie Waszych Gości, a Wam pozwoli cieszyć się Dniem Imprezy bez żadnych obaw – w szczególności:

doceniany przez Organizatorów profesjonalny wizerunek sceniczny, efektowność występów i jakość przygotowywanych przez nas imprez (potwierdzone materiałami demo na stronie: https://vocart.eu/demo/ , galerią na stronie https://vocart.eu/galeria/ i referencjami dostępnymi m.in. na stronie https://vocart.eu/referencje/ );

świetny duet wokalistów (męski i damski wokal) i Prezenter Muzyczny oraz popularni Instrumentaliści – skład VOCART tworzą osoby o wyróżniających się osiągnięciach w branży rozrywkowej, prezentujący obszerny i wszechstronny repertuar – nie wstydzimy się żadnej Muzyki oraz potrafimy ją wiernie wykonać – ponad 800 licencjonowanych utworów wykonywanych na żywo oraz ponad 50.000 oryginalnych utworów w płytotece DJ’a – od disco polo / przez taneczne klasyki / po rock – klimat każdego Wydarzenia jest ustalany indywidualnie – repertuar jest dostępny na stronach: https://vocart.eu/dj/ oraz https://vocart.eu/zespol/ );

doświadczenie zbierane od 2008 roku nawet na ponad 100 prestiżowych imprezach rocznie (liczba udokumentowana fakturami i referencjami) – to o ponad połowę więcej niż wynosi aktualna średnia w branży;

atrakcyjne i bardzo popularne scenariusze imprez prowadzonych przez doświadczonego Konferansjera z wiedzą Event Plannera/Managera – dwujęzyczny (pol-ang), dobrze wychowany, potrafiący poskromić czas na Wydarzeniu i błyskotliwy w komentarzach – będzie zawsze jasnym punktem na scenie i wsparciem na imprezie – w portfolio między innymi współpraca na scenie z: Adamem Małyszem, Maciejem Orłosiem, Cezarym Pazurą, Ryszardem Rembiszewskim itd.

 

Referencje, demo i szczegóły na naszej stronie: www.vocart.eu.

Zaufano nam między innymi na następujących prestiżowych Imprezach:
– Gale I.D. Media “Lwice Biznesu” i “Prestiżowy Produkt Roku” (2016, 2017, 2018, 2019)
– Ogólnopolska Trasa BOŚ Bank „KLONY 2017” (2017)
– Gala Orange Polska „BESTSELLERY 2016” (2016)
– Gala 20-lecia BIALMED (2018)
– Gala MEDIA-SATURN – Media Markt & Saturn (2013, 2014, 2015)
– Gala 90-lecia Spółki Lasy Państwowe (2014)
– Gala 35-lecia Polskiego Towarzystwa Informatycznego (2016)
– Gala 25-lecia Firmy SVANTEK (2015)
– Gala 20-lecia Firmy PLASTEM (2016)
– Gala 20-lecia Konsorcjum CFE (2016)
– Gala 10-lecia Wydawnictwa I.D. MEDIA (2015)
– Gala COLLIERS (2019)
– Gala FUNDAMENTAL Group (2018)
– Gala Firm ARUM & GENERALI (2014)
– Gala Firmy AUDATEX (2016) 

i na wielu innych Wydarzeniach.

KONTAKT
Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu
Facebook VOCART: https://www.facebook.com/vocart.eu/

#vocart #covermusic #coverband #event #zespolnaimpreze #hitynaimpreze #dj #djnaimpreze #dobrydj #dobryzespol #konferansjer #scenaplonie #stageonfire #atrakcjanaevent #muzykanaevent #music4event #band4event #dj4event #polishband

Adres

Nasza lokalizacja

click to enable zoom

Video

Moje usługi

DJ - cena od:
800.00
DJ

DJ zadba o właściwy klimat na Waszym Wydarzeniu oraz dostarczy Wam wysokiej jakości muzykę i konferansjerkę godną uwagi Gości. Usługa DJ może być zamówiona bez techniki (od 800 zł) oraz z rożnymi wariantami techniki - wówczas usługę DJ uzupełnia dobre nagłośnienie i piękne oświetlenie.

- STANDARD - Cena usługi DJ (8 godzin) wynosi 2.800 złotych + 400 złotych za każdą następną godzinę.

- MINI - Inne wydarzenia – 1.800 złotych (do 4 godzin) + 400 złotych za każdą następną godzinę.

- PRESTIGE 4.500 złotych (8 godzin) + 400 złotych za każdą następną godzinę.

- GOLD - 5.500 złotych (8 godzin) + 400 złotych za każdą następną godzinę.

- DJ + WODZIREJ – osobny prowadzący - dopłata 1.600 złotych do każdej z opcji.

  • BEZ TECHNIKI (sam DJ) - ceny już od 800 złZESPÓŁ – DUET & DJ - SKŁAD WOKALNY + DJ – NASZ HIT

VOCART COVER DUO & DJ (SKŁAD WOKALNY) to skład uznanych wokalistów, śpiewający na żywo do studyjnej jakości podkładów – koncerty wokalne stały się popularne po sukcesach telewizyjnych talent show - zachwycają swoim brzmieniem w każdych warunkach i zastępują z powodzeniem występy zespołów muzycznych, prezentując często wyższą jakość (są możliwe także tam gdzie zespół instrumentalny nie mógłby zagrać dobrze). Na scenie występuje wokal damski i męski. W tej ofercie wydarzenie opiera się na występie na żywo, a usługa DJ ma miejsce na zakończenie (ostatni set - około 2,5 godziny przed końcem). Efekt występu Duetu jest co najmniej taki sam, jak efekt występu Zespołu – natomiast zaoszczędzony budżet można przeznaczyć na rozszerzenie oświetlenia i nagłośnienia, aby wytworzyć piękny i rzadko spotykany na innych Wydarzeniach Klimat – świetne oświetlenie i nagłośnienie dostarczamy już w opcji STANDARD. Występy Duetu VOCART są atrakcyjną konkurencją dla DJ’ów (brzmią dynamicznie, świeżo i w sposób zbliżony do oryginałów) oraz dla Zespołów Cover (Duet VOCART z powodzeniem zastępuje pełne składy cover w atrakcyjnej formule występu).

Usługa DUET może być zamówiona bez techniki (od 1.500 zł) oraz z rożnymi wariantami techniki - wówczas usługę DUET uzupełnia dobre nagłośnienie i piękne oświetlenie.

- STANDARD - Cena usługi ZESPÓŁ (8 godzin) wynosi 4.500 złotych (skład 2 wokalistów) + 400 zł za każdą następną godzinę (tylko DJ).

- MINI - Inne wydarzenia - 2.800 złotych (do 4 godzin) + 400 zł za każdą następną godzinę.

- PRESTIGE – 5.900 złotych (8 godzin) + 400 zł za każdą następną godzinę (tylko DJ). OPCJA NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA, ZACHWYCAJĄCA UNIKALNYM OŚWIETLENIEM ORAZ PREZENTACJĄ WYSTĘPU.

- GOLD 6.900 złotych (8 godzin) + 400 zł za każdą następną godzinę (tylko DJ).

- VOCART LIVE SHOW - OFERTA SPECJALNA11.900 złotych (8 godzin) + 500 zł za każdą następną godzinę (tylko DJ) - oferta jest rozszerzeniem usługi DUET & DJ, jest ofertą dodatkową i wymaga dodatkowego potwierdzenia dostępności od wszystkich członków Zespołu oraz zawiera w cenie specjalnie przygotowane usługi artystyczne: występ zespołu 100% na żywo w 6 osobowym składzie (do około 6-stej godziny czasu trwania), następnie występ duetu wokalnego na żywo z podkładami muzycznymi (do około 8-smej godziny czasu trwania) oraz na zakończenie występ DJ’a (od około 8-smej godziny czasu trwania wydarzenia do 10 godziny lub do jego zakończenia w razie przedłużenia) - w cenie zawarte jest także nagłośnienie i oświetlenie wraz z omikrofonowaniem zespołu i realizacją dźwięku na żywo.

 

WYBRANE OPCJE DODATKOWE (szczegółowe opisy podane są w dalszej części):

- DEKORACJA ŚWIATŁEM SALI – dopłata od 650 złotych do 2.000 złotych (podstawowa dekoracja ze sceny jest już bez dopłaty w cenie oferty PRESTIGE I GOLD)

- GŁOŚNIK STREFOWY W CZĘŚCI JADALNEJ SALI (nagłośnienie konferansjera, przemówień i muzyki w tle przerw – w większości obiektów wręcz zalecane) – dopłata 350 złotych za jeden punkt nagłośnienia (bez dopłaty w cenie oferty GOLD)

- RZUTNIK + EKRAN to cała instalacja wraz z nagłośnieniem i obsługą techniczną (np. wyświetlenie filmu oraz pokazu zdjęć) – dopłata 400 złotych za jeden komplet (można wybrać także dwa komplety po lewej i po prawej stronie Sceny – koszt łączny dwóch kompletów 600 złotych) (opcja RZUTNIK+EKRAN zawarta jest bez dopłaty w cenie oferty GOLD).
ZESPÓŁ – SKŁAD PEŁNY + DJ

VOCART COVER BAND (SKŁAD PEŁNY) to 6 osobowy skład, grający muzykę na żywo. Na scenie występuje wokal damski i męski oraz instrumenty: bas, gitara, instrumenty klawiszowe i perkusja. Możliwe powiększenie składu o dodatkowy instrument (saksofon, trąbka, skrzypce). Występ Zespołu jest zaopatrzony w profesjonalną technikę sceniczną VOCART i jest zakończony 1-2 godzinnym występem Dj’skim – jest to celowy zabieg zwiększający atrakcyjność artystyczną Wydarzenia.

Usługa ZESPÓŁ może być zamówiona bez techniki (od 6.500 zł) oraz z rożnymi wariantami techniki - wówczas usługę ZESPÓŁ uzupełnia dobre nagłośnienie i piękne oświetlenie.

- STANDARD - Cena usługi ZESPÓŁ (8 godzin) wynosi 10.500 złotych + 400 zł za każdą następną godzinę (tylko DJ).

- MINI - Inne wydarzenia - 6.500 złotych (do 4 godzin) + 400 zł za każdą następną godzinę (tylko DJ).

- PRESTIGE - 12.500 złotych (8 godzin) + 400 zł za każdą następną godzinę (tylko DJ).

- GOLD 14.000 złotych (8 godzin) + 400 zł za każdą następną godzinę (tylko DJ).

- DODATKOWY INSTRUMENT – dopłata 1.500 złotych za 8 godzin / 1.000 złotych za 4 godziny – do każdej z opcji.
OPRAWA MUZYCZNA BANKIETU / PRZYJAZDU GOŚCI NA SALĘ

VOCART może zapewnić oprawę muzyczną przed Wydarzeniem, umilając Gościom oczekiwanie na jego rozpoczęci - ta usługa szczególnie przydaje się, jeśli zaplanowano bankiet powitalny dla Gości (np. z lampką wina lub przystawką) przed rozpoczęciem Wydarzenia - taka sytuacja pojawia się ostatnio coraz częściej, a VOCART jest na to przygotowany – gramy wtedy muzykę w tle w stylach: smooth jazz, swing itp. Lu  muzykę klasyczną.

TERCET KLASYCZNY – skrzypce, altówka, wiolonczela – 3.000 złotych za każdą rozpoczętą godzinę – zakres występu: muzyka klasyczna i rozrywkowa w tle bankietu. Możliwy także występ kwartetu (dopłata 800 złotych);

DJ - w cenie czasu kontraktu lub 400 złotych za każdą rozpoczętą godzinę jeśli usługa ma odbyć się wcześniej niż Wydarzenie - muzyka smooth & swing w tle bankietu.

DUET WOKALNY (600 zł) lub ZESPÓŁ W PEŁNYM SKŁADZIE (2.000 zł) – opcja ta znajduje się w cenie kontraktu lub jest dodatkowo płatna za każdą rozpoczętą godzinę jeśli usługa ma odbyć się wcześniej niż Wydarzenie – zakres: muzyka smooth & swing w tle bankietu.
Występ karaoke lub DJ naprzemiennie z Zespołem lub po występie Zespołu – śpiewający prowadzący, dwa mikrofony dla Gości oraz możliwość wyświetlania tekstu na ekranie – dostarczamy także listy karaoke w formacie PDF do wydruku przez Was. Czas trwania: maksymalnie 3 bloki i maksymalnie 2 godziny łącznie.

Ceny od 615 złotych - zależne od wymagań technicznych i czasu trwania.

Dokumenty

VOCART-Artists-Events-Oferta-Cover-Band-Duet-DJ-Technika.pdf
VOCART-Cover-Band-DJ-Rider-Techniczny.pdf
VOCART-Cover-Duo-DJ-Rider-Techniczny.pdf
VOCART-Repertuar-Cover-Band.pdf
VOCART-Repertuar-DJ.pdf

Zarezerwuj teraz Konto dla rezerwacji zł0,00

1. Lokalizacja zlecenia
Miejsce świadczenia usług
2. Wybierz datę i termin
3. Informacje organizatora

Oceny

5 gwiazdek
1 opinii
0.00% stopień realizcji

0 Zakonczone zadanie

1
0
0
0
0

One review on “Piotr Kulbicki”

  1. Piotr Kulbicki pisze:

    VOCART - Śpiewający Poziom Imprez

    Polecam współpracę z VOCART. http://www.vocart.eu

Brak dostępnych danych.

Uzyskaj odpowiedzi na pytania

Zaloguj się, aby dodać pytanie

Poproś o wycenę

Nie możesz odczytać obrazu? Kliknij przycisk tutaj aby odświeżyć.

Login użytkownika

Polecany wykonawca