Wybierz odpowiednią osobę do

Tomasz Szwecki

Tomasz Szwecki

Szef

Tel: 501-028-385
e-mail: t.szwecki@katalogeventowy.pl
Możesz porozmawiać o wszystkim a w szczególności o działaniu serwisu, promocji w mediach, reklamie, botach na messeneger  i takie tam różne 🙂 

Sylwia Terlecka

Sylwia Terlecka

Dyrektor Impresariatu Koncertowego

Tel: 697-162-421
e-mail: s.terlecka@katalogartystyczny.pl

Organizujesz dni miasta, dni gminy, dożynki lub inny koncert? Potrzebujesz gwiazdy polskiej sceny? Skontaktuj się z Sylwią która, zabukuje termin i wynegocjuje najlepszą ofertę dla Ciebie.

Konrad Klupś

Dyrektor ds. sprzedaży

Tel: 793-395-224
e-mail: k.klups@katalogeventowy.pl

Możesz porozmawiać o organizacji imprez – szalone pomysły to jego specjalność. Potrzebujesz reklamy i marketingu – pomysłu na kopnięcie biznesu do przodu- dzwoń! 

Marketing i reklama

Filip Kruczkowski

Sprzedaż reklamy w Katalogu

Tel: 5173-35-966
e-mail: f.kruczkowski@katalogeventowy.pl
Porozmawiaj z nim jeśli chcesz pozyskać nowe kontakty i imprezy. Zarezerwuj swoje miejsce w drukowanej wersji Katalogu Artystycznego & Eventowego na 11 edycję

Jola Nowak

Jola Baggim Nowak

Redaktor naczelny wydawnictwa

Tel: 535-118-880
e-mail: j.b.nowak@katalogeventowy.pl

Potrzebujesz wsparcia w Social Media? Marzy Ci się wywiad a może szukasz jakiegoś rozwiązania szytego na miarę? To jest właściwa osoba do kontaktu 🙂

Ula Burek

Organizacja koncertów

Tel: 517-336-121
e-mail: u.burek@katalogartystyczny.pl

Organizujesz imprezę i potrzebujesz artystów? Współpraca z centrami kultury i agencjami artystycznymi to jej specjalność.

Obsługa klienta

Agata Banas

Organizacja imprez

Tel: 502-752-338
e-mail: a.banas@katalogeventowy.pl
Potrzebujesz informacji związanych z serwisem, masz pytanie o zlecenie? A może organizujesz imprezę i potrzebujesz dobrej oferty, to jest właściwy kontakt.

Sandra Krzemińska

Sandra Krzemińska

Organizacja imprez

Tel: 665-775-988
e-mail: s.krzeminska@katalogeventowy.pl

Szukasz dobrego zespołu na imprezę? A może potrzebujesz kompleksowej obsługi imprezy? Skontaktuj się z Sandrą a zajmiemy się w 100 % Twoim zleceniem. 

Joanna Marciszewska

Grafik


e-mail: j.marciszewska@katalogeventowy.pl

Oferta pdf, szablon do mailingu, reklama na FB a może inna kreacja graficzna? To jest odpowiedni kontakt.

Napisz do nas